Biuro rachunkowe Chorzów

 

Biuro rachunkowe Chorzów

 

 

Zabezpiecz rachunkowość swojej firmy w Chorzowie

Prowadzenie rachunkowości na własną rękę jest bardzo czasochłonne dla każdej firmy. Zwiększa również ryzyko popełnienia błędu. Korzystanie z usług księgowych profesjonalnego biura rachunkowego posiadającego Cerytyfikat Ministra Finansów, a więc takie jak nasze, uwolni Państwo od wielu problemów oraz pozwoli Państwa firmie w Chorzowie na większe skupienie się na swojej działalności. Nie ma znaczenia czy jesteś nowym przedsiębiorcą, czy może już długo prosperującą firma, Biuro Rachunkowe Henisz z przyjemnością zajmie się sprawą rachunków oraz rozwieje wszelkie wątpliwości w tej materii. Praca naszego biura rachunkowego w Chorzowie to nie tylko zapewnienie profesjonalnej obsługi w sprawie rachunkowości, ale i tez odciążenia przedsiębiorców, aby mogli się skupić na swojej działalności. Biura zajmujące się rachunkowością są lepsze od własnych pracowników zajmujących sie tymi sprawami, ponieważ biuro zawsze jest czynne niezależne od działania firmy.

 

 

Co wyróżnia nasze biuro rachunkowe?

Wiele lat doświadczenia, świetna komunikacja i dbałość o zadowolenie naszych klientów to niektóre z zalet naszego biura rachunkowego. Właśnie one sprawiają, że Chorzów jest miastem, którego mieszkańcy chętnie sięgają po usługi biura rachunkowego Henisz. Ponadto, nasze wysokie kompetencje powodują, że nasze biuro rachunkowe stanowi doskonałą opcję dla każdej wielkości firmy w Chorzowie. Wszystkie te aspekty sprawiają, że nasze biuro posiada stabilną pozycję na rynku. Istotność i skomplikowanie rachunkowości w małych przedsiębiorstwach czasami jest bagatelizowana przez ich właścicieli, przez co firmy takie upadają. Nasze biuro rachunkowe w mieście Chorzów zapewnia przystępną cenę dla każdej wielkości przedsiębiorców, zaangażowanie oraz satysfakcję. Nasze biuro rachunkowe jest zawsze na bieżąco z aktualnymi przepisami które zmieniają się często. Nasze biuro rachunkowe ma ponad 10-letnie doświadczenie na ciągle zmieniającym się rynku, więc jesteśmy gwarancją zadowolenia. Korzystanie z usług naszego biura jest kompletnie bezpieczne, ponieważ wszystkie ewentualne błędy bierzemy na siebie bez twoich strat.

 

Najlepsza oferta biura rachunkowego w Chorzowie

Nasze biuro rachunkowe Henisz dba o to, aby dostarczyć klientom w Chorzowie kompleksową ofertę, spełniającą ich potrzeby. Znajduje się w niej prowadzenie ewidencji - ksiąg handlowych, ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych, podatkowej księgi przychodów i rozchodów, VAT i innych. Nasi księgowi zapewnią też obsługę kadrowo-płacową, między innymi sporządzanie list płac i dokumentacji dla ZUS-u. Pełną ofertę naszego biura rachunkowego można znaleźć na naszej stronie.

 

GODZINY PRACY

Zegar Ikona - Biuro Rachunkowe Świętochłowice, Katowice, Chorzów, Ruda Śląska
  Poniedziałek:
7:00 - 16:00

 

Zegar Ikona - Biuro Rachunkowe Świętochłowice, Katowice, Chorzów, Ruda Śląska
  Wtorek - Czwartek:
7:00 - 15:00

 

Zegar Ikona - Biuro Rachunkowe Świętochłowice, Katowice, Chorzów, Ruda Śląska
  Piątek:
7:00 - 14:00

TELEFONY

Telefon Ikona - Biuro Rachunkowe Świętochłowice, Katowice, Chorzów, Ruda Śląska
 

Biuro

+48 / 530-194-850

 

 

Właściciel - Sabrina Henisz

+48 / 696-035-020

 

Telefon Ikona - Biuro Rachunkowe Świętochłowice, Katowice, Chorzów, Ruda Śląska
 

Sławomir Henisz

+48 / 690-035-020

SZYBKI KONTAKT

Adres Ikona - Biuro Rachunkowe Świętochłowice, Katowice, Chorzów, Ruda Śląska
  Adres:

ul. Tatrzańska 4 

41 - 605 Świętochłowice 

 

E-mail Ikona - Biuro Rachunkowe Świętochłowice, Katowice, Chorzów, Ruda Śląska
  E-mail:
biuro@biurohenisz.pl 
Copyright © 2015 | Wszelkie prawa zastrzeżone | Polityka Prywatności
Jesteś naszym 66389 gościem.